لژ طبي كفي كفش

ژل بلند قدي

قيمت : 32,000 تومان 24,800 تومان
 

اين روزها روش هاي مختلفي را مي توان پيشنهاد داد كه به منظور بلند تر شدن قد از انها استافده مي كنند.اما اگر به دنبال راه حلي كم هزينه و در عين حال مطمئن و بدون عوارض مي باشيد ما استفاده از محصول ژل بلندي قد را به شما پيشنهاد مي كنيم. اين محصول مي تواند به راحتي و بدون اينكه نيازي به صرف زمان  باشد در همان لحظه براي شما افزايش قدي در حدود ۵ سانتيمتر ار به همراه داشته باشد.محصول ژل بلند قدي را مي توانيد درون هر كفشي قرار اده و از ان استفاده نماييد.

  • تعداد لايه هاي اين محصول ده عدد است و همه لايه هاي قابليت جداسازي از هم را دارند و شما با توجه به اين خصوصيت مي توانيد از اين ژل در همه نوع كفشي با هر ميزان فضايي كه دارد استفاده نماييد.براي تهيه محصول ژل بلند كننده قد مي توانيد به يكي از روش هاي زير اقدام نماييد :
  • تهيه محصول ژل بلند شدن قد مدل ايراني با كيفيت معمولي و قيمت ۱۹۸۰۰ تومان
  •  
  • تهيه محصول ژله افزايش قد اصلي با كيفيت عالي و قيمت ۲۴۸۰۰ تومان
  •  

براي خريد تلفني با شماره ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس بگيريد.

 

ژل بلندي قد

 

شما عزيزان همچنين مي توانيد براي تهيه محصول ژل افزايش قد سيليكوني با شماره تلفن ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفني همين الان ثبت نماييد. مهم نيست از كجاي كشور تماس مي گيرد ما ابتدا محصول را به دست شما خواهيم رساند و سپس هزينه پست را به مامور پستي پرداخت خواهيد كرد.محصول پاشنه افزايش قد راه حلي مطمئن و در عين حال بسيار كم هزينه است و مي تواند براي مواقعي كه مي خواهيد به يك مهماتن و يا عروسي برويد بسيار كار امد باشد و سريعا مشكل كوتاهي قد شما را برطرف كند.

در حالت عادي اگر كيفيت كفي ژله اي كفش ما مناسب باشد نبايد در راه رفتن دچار مشكل شويد و حتي مي توانيد ساعت هاي طولاني از اين محصول استافده نموده بي انكه دچار خستگي شويد.اما اين تنها مختص به محصولات با كيفيت مي باشد. اگر به دنبال تهيه محصول ژل افزايش قد ارزان هستيد بايد دقيقا قيد كيفيت را زده و نبايد انتظار زيادي از اين تهيه چنين محصولي داشته باشيد.

ژل بلند كننده قد

 

محصولي كه ما در فروشگاه تهران ژل به عنوان ژل بلندي قد ارائه داده ايم از كيفيت بسيار بالايي برخوردار بوده و با ده لايه اي كه دارد براحتي براي شما به ميزان حداكثر ۵ سانتيمتر بلندي قد را به همراه خواهد داشت.شما با خيالي آسوده مي توانيد از اين لژ مخفي افزايش قد بي آنكه كسي متوجه حضورش در كفش هاي شما شود استفاده نموده و لذت ببريد.

 

  • تهيه محصول ژل بلند شدن قد مدل ايراني با كيفيت معمولي و قيمت ۱۹۸۰۰۰ تومان
  •  
  • تهيه محصول ژله افزايش قد اصلي با كيفيت عالي و قيمت ۲۴۸۰۰ تومان
  •  

براي خريد تلفني با شماره ۰۹۳۵۲۴۴۱۲۲۴ تماس بگيريد.

 

در صثورت تهيه محصول اصلي ژل طبي افزايش قد علاوه بر اينكه بر قد و قامت خود افزوده ايد در مرحله دوم از يك پد نرم و طبي استافده كرده ايد كه كمك مي كند مسافت هايطولني را بدون آنكه خسته شويد قدم بزنيد.ما محصول پد افزايش قد بتال را به شما توصيه مي كنيم . محصولي كه داراي كيفيت بسيار بالايي بوده و قطعا مي تواند انتظارات شما را به خوبي بر /اورده نمايد.
در ادامه روش هاي طبيعي را به شما اموزش مي دهمي كه به كمك انها مي توانيد به صورت كاملا طبيعي بر ميزان قد خود افزوده و لذت ببريد با ما همراه باشيد :

شما مي‌توانيد با صاف كردن مناسب ستون مهره‌ها، حدود ۲ تا ۴ سانتيمتر به قد خود بيفزاييد. همچنين شما مي‌توانيد با كشيدن ستون مهره‌ها به و يا حتي علاوه بر آن با افزودن فاصله بين مهره‌ها و طويل كردن غضروف‌ها در ستون مهره‌ها، بين ۲ تا ۴ سانتيمتر ديگر به قد خود بيفزاييد.
يكي ديگر از مهم‌ترين اجزاي تشكيل دهنده اين برنامه، ضربه زدن توسط پاها مي‌باشد. ركاب زدن روي دوچرخه‌اي كه زين آن بلند شده است، نتيجه‌اي سريع‌تر خواهد داشت، اما فرض ما بر اين است كه شما به هر دليل ممكن نمي‌توانيد هر هفته به صورت مداوم از دوچرخه يا دوچرخه ثابت استفاده كنيد.
اگر مي‌توانيد به طور مرتب دوچرخه سواري كنيد، روي اين كار بيشتر از ضربه زدن با پا تاكيد داشته باشيد. معمولا با استفاده از دوچرخه‌اي كه زين آن بلند شده است مي‌توانيد در مدت ۵/۲ ماه، حدود ۵/۲ سانتيمتر به طول پاها افزود.

ژل بلند قدي
بخش تكميلي اين برنامه بدون در نظر گرفتن دوچرخه سواري، شامل شنا، دوهاي سرعتي، پرش، طناب زدن و آويزان شدن مي‌باشد. در اين ميان صرف نظر از دوچرخه سواري، تمرين آويزان شدن مهم‌ترين بخش به شمار مي‌رود.
اولويت‌بندي تمرينات بايد به ترتيب زير باشد:
۱٫ تمرينات كششي
۲٫ ركاب زدن روي دوچرخه‌اي كه زين آن بلند شده است.
۳٫ آويزان شدن
۴٫ تمرينات ضربه با پا
۵٫ پرش‌ها
۶٫ دوهاي سرعتي
۷٫ شنا كردن
۸٫ طناب زدن


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۲۸:۳۴ توسط:محمد موضوع: